Isparta Silvermat Etiket

Isparta Silvermat Etiket | Isparta Silvermat Etiket Fiyatları | Isparta Silvermat Etiket Özellikleri | Isparta Silvermat Etiket Yazıcı | Isparta Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Isparta Silver Mat Etiket | Isparta Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Isparta silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir ısparta etiket türüdür. Genellikle kitap ve ısparta barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Isparta silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun ısparta etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan ısparta silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Isparta silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Isparta silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Isparta silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Isparta silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Isparta silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Isparta etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Isparta silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta silvermat etiket, ısparta termal etiket, ısparta silver mat etiketler, ısparta mat etiketler, ısparta silver mat etiket fiyatları, ısparta etiket fiyatları, ısparta şeffaf etiket fiyatları, ısparta silver mat barkod etiketi, ısparta barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner