CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Isparta Baskılı Pizza Kutusu

Isparta Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Isparta Pizza Kutuları | Isparta Pizza Kutusu Fiyatları | Isparta Pizza Kutusu | Isparta Pizza Kutusu İmalat | Isparta Pizza Kutusu Ölçüleri | Isparta Pizza Kutusu Fiyatları | Isparta Baskısız Pizza Kutusu | Isparta Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, ısparta baklava kutusu, ısparta lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Isparta baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Isparta baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Isparta baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Isparta baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Isparta baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Isparta pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Isparta pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Isparta askılı pizza kutusu fiyatları ile ısparta pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Isparta baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla ısparta baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta baskılı pizza kutusu, ısparta pizza kutuları, ısparta basklı kutular, ısparta baskılı pizza kutusu fiyatları, ısparta pizza kutusu fiyatları, ısparta pizza kutusu imalatı, ısparta pizza kutusu, ısparta baskılı pizza kutusu satışı, ısparta baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner