CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Isparta Baskılı Pide Kutusu

Isparta  Baskılı Pide Kutusu | Isparta  Pide Kutusu Fiyatları |Isparta Pide Kutusu  |Isparta Pide Kutusu Ölçüleri | Isparta Pide Kutusu İmalatı | Isparta Hazır Pide Kutusu | Isparta Pide Ve Lahmacun Kutusu | Isparta Pide Kutuları | Isparta Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, ısparta baklava kutusu, pizza kutusu,ısparta lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Isparta baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Isparta baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Isparta baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Isparta baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Isparta pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı ısparta pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Isparta baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Isparta pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Isparta baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ısparta pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ısparta pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta baskılı pide kutusu, ısparta pide kutusu fiyatları, ısparta pide kutusu imalatı, ısparta pide kutusu , ısparta baskılı pide kutusu fiyatları, ısparta baskılı ambalajlar, ısparta pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner