Isparta Lamine Termal Etiket

Isparta Lamine Termal Etiket | Isparta Lamine Termal Etiket Fiyatları | Isparta Lamine Termal Etiket Nedir | Isparta Lamine Termal Barkod Etiketi | Isparta Termal Etiketler | Isparta Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Isparta lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Isparta lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isparta lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Isparta lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen ısparta etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda ısparta termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer ısparta etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan ısparta lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Isparta termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Isparta lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Isparta etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Isparta lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isparta lamine termal etiket nedir? Lamine ısparta termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel ısparta lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta lamine etiket, ısparta termal etiket, ısparta top etiket, ısparta ribonsuz baskı, ısparta baskılı etiket, ısparta renkli termal etiket, ısparta lamine termal barkod etiketi, ısparta kuşe etiket, ısparta termal etiket boyutları, ısparta boş etiket, ısparta termal etiket fiyatları, ısparta lamine etiketler, ısparta eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner