Isparta Polietilen Opak Etiket

Isparta Polietilen Opak Etiket | Isparta Opak Pe Polietilen Etiket | Isparta Opak Polietilen Etiket | Isparta Opak Etiket | Isparta Opak Etiket Fiyatları | Isparta Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Isparta

polietilen opak etiket

Isparta Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Isparta opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Isparta opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta ısparta opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir ısparta etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Isparta opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Isparta polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız ısparta barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Isparta polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve ısparta opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta polietilen etiket, ısparta polietilen opak etiket, ısparta opak etiket fiyatları, ısparta opak etiket, ısparta opak polietilen (pe) etiket, ısparta sembol etiket, ısparta polietilen pe etiket, ısparta opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner