Isparta Eko Termal Etiket

Isparta Eko Termal Etiket | Isparta Eko Termal Etiket Fiyatları | Isparta Eko Termal Kağıt | Isparta Termal Etiketler | Isparta Eco Termal Etiket Nedir | Isparta Top Termal Etiket | Isparta Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Isparta eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Isparta eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için ısparta etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu ısparta etiket en ısparta ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Isparta eko termal etiket fiyatları ve ısparta eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan ısparta eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Isparta eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Isparta termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Isparta ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Isparta etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta termal etiket, ısparta etiket ısparta, ısparta boş etiketısparta eco etiket, ısparta etiket fiyatları, ısparta eko termal etiket, ısparta etiket, ısparta eco termal etiket fiyatları, ısparta sıra numarası etiketi, ısparta ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner