CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Isparta Baskılı Pasta Kutusu

Isparta Baskılı Pasta Kutuları | Isparta Pasta Kutusu | Isparta Pasta Kutusu Fiyatları | Isparta Baskısız Pasta Kutusu | Isparta Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Isparta Pasta Kutusu Baskılı | Isparta Pasta Kutusu Siparişi | Isparta Baskılı Kutu | Isparta Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Isparta pasta kutusu, ısparta baklava kutusu, ısparta pizza kutusu, ısparta lahmacun kutusu, ısparta pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Isparta baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Isparta baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Isparta baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı ısparta pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Isparta baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Isparta Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Isparta baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ısparta pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ısparta pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta baskılı pasta kutusu, ısparta baskılı pasta kutusu fiyatları, ısparta pasta kutuları, ısparta pasta kutusu fiyatları, ısparta pasta kutusu imalatı, ısparta baskılı pasta kutusu ve fiyatı, ısparta ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner