Isparta Chromolux Etiket

Isparta Chromolux Etiket | Isparta Chromolux Etiket Nedir | Isparta Chromolux Etiket Fiyatları | Isparta Chromolux Etiket Baskı | Isparta Kromolüks Etiket | Isparta Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Isparta Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Isparta chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Isparta chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan ısparta chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan ısparta kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı ısparta chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Isparta chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Isparta chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve ısparta kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Isparta choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Isparta choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel ısparta etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta etiket, ısparta etiket fiyatları, ısparta barkod etiket fiyatları, ısparta baskılı etiket fiyatları, ısparta barkod, ısparta rulo etiket fiyatları, ısparta barkod fiyatları, ısparta rulo etiket, ısparta yapışkanlı etiket, ısparta barkod sistemi, ısparta barkod okuyucu, ısparta barkod okuyucu fiyatları, ısparta koli etiketi, ısparta tekstil etiketi, ısparta saten etiket, ısparta metal etiket, ısparta mat pp etiket, ısparta mat pe etiket, ısparta etiket baskı, ısparta mat polietilen etiket, ısparta lazer etiket, ısparta boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner