Isparta Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Isparta | Isparta Mini Diş Seti | Isparta Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Isparta | Traş Seti | Isparta Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Isparta

kutulu buklet tras seti

Isparta otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri ısparta ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  ısparta otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Isparta otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Isparta otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti ısparta isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları ısparta ve ısparta kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Isparta traş seti, traş seti fiyatları ısparta, ısparta buklet traş seti, otel traş setleri ısparta, kutulu traş setleri, ısparta otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri ısparta , kutulu buklet traş seti ısparta.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner